Джозеф Джемейл - самый богатый американский адвокат
STARS

Джозеф Джемейл - самый богатый американский ...

Это один из самых известных адвокатов в мире и единственный миллиардер, заработавший свой капитал исключительно юридической ...

Глория Оллред - лучший адвокат в Америке
STARS

Глория Оллред - лучший адвокат в Америке

Глория Оллред, по признанию многих ее коллег, считается лучшим адвокатом в Америке.

Герагос Марк - знаменитый американский адвокат
STARS

Герагос Марк - знаменитый американский адвокат

Этот знаменитый американский адвокат основал свою юридическую компанию Geragos&Geragos, участвовавшую в громких делах, где ...

Федор Плевако - адвокат и блистательный оратор дореволюционной России
STARS

Федор Плевако - адвокат и блистательный оратор ...

Федор Плевако известен как талантливый адвокат и блистательный оратор дореволюционной России.

Сайт-портал для юристів

Сайт-портал для юристів Наш рейтинг юристів України допоможе Вам обрати гідного захисника своїх прав та законних інтересів.


Доброго времени суток! Благодарим посетителей за активность в голосование за юристов Каталога, повторное голосования возможно только раз в сутки. Кроме того, скрипт автоматически проверяет накрутку с помощью сравнения различных параметров и характеристик, поэтому возможны погрешности в результатах и последующее списание голосов. Просим юристов своевременно предоставлять актуальное фото для своего профиля (анкеты), уведомлять об изменении контактных данных. Напоминаем, что раздел «Интервью с юристом» находится в стадии наполнения - Вы можете присылать информацию о себе в виде свободного интервью для публикации на сайте в этом разделе. Всю информацию нужно отправлять на емайл: legals.in.ua@gmail.com. Уважаемые посетители! Огромный поток информации ежедневно перерабатывается нашими сотрудниками, но иногда в тексты вкрадываются неточности или ошибки. Нашли ошибку (опечатку) в тексте на сайте? Помогите нам её исправить! Пожалуйста, выделите ошибку и нажмите одновременно клавиши «Ctrl» и «Enter». Мы узнаем о неточности и как можно скорее исправим. Благодарим за внимание! С уважением, Администрация.
Дорогие посетители, если Вы увидели ошибку (опечатку) на этой странице сайта, помогите нам её исправить - просто выделите ошибку и нажмите одновременно клавиши «Ctrl» и «Enter». Мы узнаем о неточности и быстро её исправим.

Юридична допомога українцям на Кіпрі: як оформити статус тимчасового притулку

Кіпр стає все більш популярним місцем для українців, які шукають безпеки та нового початку у зв'язку з нестабільною політичною ситуацією вдома. Оформлення статусу тимчасового притулку – це важливий крок для тих, хто прагне знайти захист та нові можливості на цьому острові. Проте, перш ніж розпочати цей процес, важливо розуміти законодавчі норми та вимоги, які висуває Кіпр для отримання статусу тимчасового притулку.

Процедура подання заяви на тимчасовий притулок

Для отримання статусу тимчасового притулку на Кіпрі необхідно правильно підготувати документи та дотримуватися визначеного законодавством порядку. Відповідно до Директиви 2001/55/ЄС Європейського Союзу про мінімальні стандарти для надання тимчасового захисту, Кіпр зобов'язаний забезпечити захист тих, хто потребує цього виду підтримки.

Першим кроком є звернення до Міграційної служби Кіпру для подання офіційної заяви. Необхідно надати детальну інформацію про причини, що змусили покинути Україну, наявне місце перебування та будь-які документи, що підтверджують ці факти. Засвідчені копії паспорта, свідоцтва про народження або інших ідентифікаційних документів також можуть знадобитися.

Окрім документального оформлення, на співбесіді з представниками міграційної служби може знадобитися безпосереднє обґрунтування причин для надання статусу тимчасового притулку. Важливо бути готовими надати інформацію про можливі переслідування або небезпеку, які загрожують при поверненні в Україну.

Законодавчі аспекти та міжнародна практика

Кіпр, як частина Європейського Союзу, дотримується міжнародних норм та директив щодо статусу біженців та тимчасового притулку. Відповідно до Женевської конвенції 1951 року, кожна особа має право звертатися за захистом від переслідувань, військових конфліктів чи інших загроз на особистій свободі.

У процесі розгляду заяви компетентні органи Кіпру зобов'язані враховувати всі надані докази, а також можливу загрозу безпеці заявника. Якщо заяву схвалено, особі надається право на проживання в країні, медичне забезпечення та доступ до освітніх програм.

  • Кіпрське законодавство з питань імміграції та притулку (Закон № 6(І)/2000).
  • Женевська конвенція про статус біженців 1951 року.
  • Директиви Європейського Союзу щодо імміграції та притулку.

Підтримка українським біженцям: організації та контакти

На Кіпрі існує декілька організацій, що надають підтримку та інформаційну допомогу українським біженцям. Це, зокрема, неурядові організації, які спеціалізуються на правовій допомозі для іммігрантів та біженців, а також офіційні установи, куди можна звернутися за детальнішою інформацією про процес отримання тимчасового притулку.

Корисно звернутися до наступних організацій, які можуть надавати консультації та юридичну допомогу:

  • Міграційна служба Кіпру – основний державний орган з питань імміграції та притулку.
  • Карітас Кіпр – неурядова організація, що надає гуманітарну допомогу та підтримку біженцям.
  • Кіпрська рада з питань міграції – допомагає у юридичних питаннях та адаптації в новому суспільстві.

Налагодження контакту з вищевказаними організаціями може значно полегшити процес отримання статусу тимчасового притулку на Кіпрі. Вони можуть надати консультації, допомогти з підготовкою документів та забезпечити інформаційну підтримку під час розгляду заяви.


5 Рейтингов юристов по заслугам

Достоверные отзывы о юристах

ТОП юристов & информация

сообщить об ошибке

1c9c4f00643b1390a6707d1450bb193a